Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezen a szövegen mit kellene...

Ezen a szövegen mit kellene kijavítanom?

Figyelt kérdés

nem vagyok valami jó angolból, de a kedvenc filmünkről kell írni egy rövid szöveget és arra lennék kíváncsi, hogy ez jó-e, ha nem , akkor mit kell kijavítanom :


Remember me, directed by: Allen Coulter, is an American romantic film drama. It is set summer of 2001 in Nex York. The film is about the relatilonship between a boy and his father. Robert Pattinson plays Tyler, that is still feeling lost from the tragedy thatstrained his relationship with his father, Charles (Pierce Brosnan).

When he meets Ally ( Emilie de Ravin), a girl who understands his pain. The last thing Tyler's looking for his love, but trough their passionate relationship, he finds new possibilities for happines.

All actors are excellent.

The flm is an unforgettable story about the power of the heart, the strenghth of family and the importance of treasuring every day of one’s life.


2011. jan. 15. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:

*New York


*the film

2011. jan. 15. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

It is settING

IN summer

A relationship

Robert pattinsonos mondatot írd le mit akarsz, mert nem értem!

when SHE meets a girl, Ally, who understands his pain

the strength of A family


biztos hibás még. de ezeket találtam

2011. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remember me, directed... (kettőspont helyett vessző)

...set in the summer... (IN THE)

...relationship... (helyesírási hiba, gondolom elgépelés)

...Tyler, who is still feeling lost because of the tragedy... (from helyet because of, mert gondolom azt akartad mondani, hogy "miatt"; személy esetében pedig who használatos)

Then he meets Ally... (then)

The last thing Tyler's looking for is his love, but through... (ezt nem igazán értem, de szerintem így gondoltad + helyesírási hiba)

...strength... (ismét helyesírási hiba)


Azért ezzel a "nem vagyok valami jó angolból" dumával én vitatkoznék.:) Nem tökéletes, nem eget verően remek, de szerintem egész jó.

2011. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2011. jan. 16. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy aki nem tud angolul, az minek válaszol?:D:D

az 1. válaszoló még hibásabb szöveget írt, mint te...

a 2.é pedig teljesen jó, én is így gondolom.

2011. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!