Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet könnyen megtanuln...

Hogyan lehet könnyen megtanulni jól németül?

Figyelt kérdés
9. osztályba járok és általánosban is németet tanultam. Mindig tudtam teljesíteni azt, amit az iskolában kértek (most is tudom), de a hétvégén jöttek hozzánk német vendégek és nem tudtam velük kommunikálni. Mit tegyek? Ja, és Németországban szeretnék dolgozni.
2011. jan. 15. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd körül magad a nyelvvel, hallgass, olvass németül, és akkor jobban fog menni!
2011. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem egyedi probléma. A barátom családjában is vannak németek, akikkel nem tudok beszélni, mert nem ismerik azokat a szavakat amiket én tanulok... pedig 3 hónap és érettségizek. Tulajdonképpen beleolvastak a könyvembe, és kérdezgették, hogy ez meg az mit jelent. Úgy tudnád megtanulni az igazi nyelvet, hogy kinn vagy.
2011. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!