Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 év alatt milyen szinten...

3 év alatt milyen szinten lehet németül megtanulni?

Figyelt kérdés
Nyilván függ attól, ki mennyit foglalkozik vele. Nagyon régen láttam valahol interneten ilyen adatokat hány óra alatt lehet megtanulni egy nyelvet, és ezt felbontották hogy egy nap mennyit kellene vele foglalkozni, de már nem találom:(
2011. okt. 5. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
3 év alatt szerintem simán megy a középszint alapról, ha belegondolsz sok kéttannyelvű gimiben odáig kell eljutni 4 év alatt, magán úton, ha foglalkozol vele a minimum a középszint, de ha azzal kelsz és fekszel akkor a felsőfokú is teljesíthtő szerintem.
2011. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Magadtól tanulnád, suliban, vagy külön tanárral? Mert nem mindegy!

Mi 5. éve tanuljuk a németet intenzíven és kb. most sem mondanám, hogy nagyon középszint fele haladunk..., nagyon sok múlik a szorgalmadon és a sulis tanár színvonalától!

2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!