Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a velemenyetek a Bonus...

Mi a velemenyetek a Bonus nyelviskolarol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak jó! :)

Én oda jártam tavaly februártól. Előtte is jártam más nyelviskolákhoz meg suliban is tanultam évekig angolt, de semmi haszna nem volt. Pedig nagyon sokat kifizettem rájuk. Aztán úgy alakult, hogy februártól tök sok időm lett, beiratkoztam egy szuperintenzív tanfolyamra, ami heti 5X5 órát jelent. Haladó 1 szinten kezdtem, bár kicsit lejjebb volt a valós szintem. Két ilyen 1 hónapos szuperintenzívet jártam ki, és májusban mentem nyelvvizsgázni. ECL-t tettem le, és egyből sikeresen. :) Emlékszem, mikor szóbeliztem, egy csomóan voltunk, többek már sokadszorra próbálkoztak, és még mindig nem sikerült nekik, nekem pedig elsőre. És nem én voltam az egyedüli, aki ide, a Bonusba járt intenzívre és meglett neki rögtön.


Kis csoportok, tényleg nagyon jó környezet, jó könyv, jó társaság. Beszédcentrikus órák (de nem szivatós), türelmes, képzett tanárok. És nagyon jó árak! Csak ajánlani tudom, nagyon szerettem!

Egyébként lassan esedékes lesz nekem, hogy tanuljak második idegennyelvet, olaszt vagy spanyolt. Szerintem akkor is őket fogom választani.


Ja, amúgy ha angol járnál, és van rá lehetőséged mindenképp a Sipos Timit kérd, hogy hozzá kerülj! :D De amúgy tényleg, többi tanár is nagyon jó fej.

2011. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*előzőhöz:

nem angol, hanem angolra! bocs.

2011. jan. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, meg még valami :D :

Nem tudom, milyen korosztály vagy, de mindegy is, ez ne befolyásoljon! A tanárok persze többségében max 30 évesek, de inkább kevesebb, viszont egyik sem hebrencs, meg okoskodó, vagy épp türelmetlen! Mi csoportunk is vegyes volt. 3-4 20-on éves volt, a többiek 30-40 évesek, volt egy 55 éves hölgy is, meg egy 16 éves csaj, és nagyon jól elvoltunk. :) És ahogy hallottam, ez más csoportokban is így van.

Egyik csoporttársam pl a Bonusban tanult meg nulláról németül, aztán ugyan így angolul. annyira megszerette őket, nem váltott volna semmi pénzért sem. Meg a fennt említett Timinek is voltak olyan diákjai, sőt, csoportja, akik 0-ról kezdték nála, és már a felsőfokúra készültek. És még mindig vele, nem mással. :)


Egyébként nincs részesedésem, nem rokonom egyik tanár sem, szóval nem azért írok ilyeneket, egyszerűen csak imádtam őket, és ahogy most írok, már hiányoznak. :)

2011. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget,egyebkent franciat szeretnek tanulni,es teljesen a nullarol kezdenem.
2011. jan. 12. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor oda jártam a mellettünk levő teremben pont egy franciás csoport volt. Folyton énekeltek. :) Szerintem ez csak a tanár/csoport heppje volt, egyébként nem nagyon szoktak énekelgetni. De tény, hogy tök vidáman jöttek ki mindig óráról és nekünk is elég sok vidám percet okozott, amikor egyik-másik extra hamis volt. :D Egyébként mindenki más módszerekkel tanít, és úgy látszik annak a csoportnak bejött ez az énekelgetés. Ebből is látszik, hogy a tanárok eléggé rugalmasan igazodnak a tanulók igényeihez.


Szerintem jó választás a suli, főleg így, hogy nulláról indulsz. Viszont ha időd van, és megteheted, inkább olyan tanfolyamot válassz, ami többször van egy héten, nem csak 1-2-szer. Legjobb lenne az intenzív szerintem, és ez minden nyelvre igaz. De persze ezt már csak te tudod eldönteni. :)

2011. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom sokat segitettel
2011. jan. 13. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz jelentkezni? én is szeretnék menni oda!
2011. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy idom engedi de szerintem februarban... meg kell erdeklodnom a lehetosegeket mert sokaig nem tudnek jarni csak ugy hogy 2 het aztan majd megint 2-3 het stb Franciat szeretnel tanulni?
2011. jan. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!