Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BME nyelvizsga mennyire...

A BME nyelvizsga mennyire nehéz? 1 hét múlva megyek. Szóbelire teljesen felkészültnek érzem magam. De írásbelire nem. Nehéz lesz? Tudom az igeidőket, levelet írni ilyesmi. De félek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Őőőőőő...úgy mész a nyelvvizsgára, hogy egy feladatsort sem oldottál még meg belőle? :-O
2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy! Csináltam én...elég sokat..de nem mind maximális pontszámú..pl. 3-4 hiba egy 10 pontosban..ilyenek. 30 pontosban 15, és max 10 kellene hogy legyen. Szóval csinálom én a feladatokat keményen, de sohasem sikerül hibátlanra:S
2011. jan. 7. 16:46
 3/3 anonim válasza:
Szia én most megyek BME írásbelire. De nem annyira félek tőle. Fog menni :) Ha odafigyelsz, nem kapkodsz, akkor simán megvan.
2011. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!