Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kell tudni a francia...

Mennyit kell tudni a francia középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
Szókincsben, nyelvtani dolgokban, stb.
2011. jan. 2. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte mindent...
2011. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindent?

Kb. mennyi az a minden? xD

Eddig ott járok, hogy jelen idő... Nemrég tanultam a birtokos determinánsokat, főnevet helyettesítő névmások, meg ilyenek.

Tudtam, hogy nagyon messze vagyok még a nyelvvizsgától, de ennyire? xD Akkor azt hiszem bele kell húznom.

2011. jan. 2. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én angolból vizsgáztam de szerintem ugyanaz.

A nyelvtant teljesen tudni kell, minden szabályt ismerned kell és tudnod kell alkalmazni.

A közép és a felsőfok között az a különbség, hogy felsőfokra nagyobb szókincs, választékosabb beszéd kell. És felsőfokra már több is kell mint nyelvtudás. Testvérem osztálytársának a német nyelvvizsgán szívműtétről kellett beszélnie.

2011. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!