Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz az angol alapfokú...

Nehéz az angol alapfokú nyelvvizsga egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Léci írjatok le mindent ,h mi ,h működik.Nehéz volt-e? Stb.
2011. jan. 1. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ, hogy hány éves vagy, hanem hogy mennyire tudod a feladatokat. Nézz meg egy alapfokú nyelvvizsgát: www.telc.hu

Amúgy inkább csinálj meg pár alapfokú nyelvvizsga-feladatsort, és nyugtázd, ha jól ment. Nem kell azt letenni, mivel maga a papír szinte SEMMIRE nem jó, nem adnak rá pluszpontot, stb. Inkább fejlődj, és csinálj középfokút :)

2011. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem az alapfokú nem nehéz. Bár én nem tettem le, de szerintem nem nehéz. Bár attól is függ, hogy hány éve, és milyen intenzitással tanulod. Én most tervezem a középfokú angolt.

16/F

2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

A korodból nem tudjuk eldönteni hogy nehéz-e!


FOGALMUNK SINCS MIÓTA TANULSZ ANGOLT, HOGY MEGY STB!

MÉGIS MIT VÁRSZ ENNYIBŐL?!


Vannak akik középfokúval kerülnek be középiskolába már ;)


Amúgy meg kinek mi, nálunk 11.-be is van aki alapfokon tud, van egy rakás közép és 2 felső.


Tehát nem édesem, a korod nem jelent semmit -.-

2011. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
alapfokút letenni semmi értelme, tanulj még egy kicsit és 16 évesen tedd le a középfokút, azért pont is jár a felvételihez. Még az érettségi előtti évben legyél túl rajta, nagy könnyebbség és előny.
2011. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!