Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb középfokú...

Melyik a legkönnyebb középfokú nyelvvizsga? 3 hónap alatt kellene letennem diplomához hogy bent maradhassak a melóhelyemen.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért vannak eltérések? Hány féle középfokú angol nyelvizsga létezik M.O-n?
2011. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És olyat lehet csinálni hogy a szóbelit az egyik helyen az írásbelit a másik helyen csinálom meg?
2011. jan. 3. 18:54
 13/18 anonim válasza:
100%
igen olyat lehet, hogy az írásbelit az egyiken de a szóbelit egy másikon csinálod.Az angol tanárom is ezt javasolja..de tudtommal nem mindegyiknél lehetséges szét szedni.
2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
24%
A roma nyelvet is elfogadják, és ez a legkönnyeb.
2011. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ezeket az oldalakat nézd meg: [link]


[link]


én euro nyelvvizsgát csináltam, könnyű a szóbeli és a reading, de a nyelvtani teszt halál. az ECL-en nagyon rámennek az olvasás- és íráskészségre, viszont nincs nyelvtan. próbáld ki, mi megy legkönnyebben és aszerint válassz.

2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Szerintem a TELC nem túl jó, mert valamikor 2008 környékén nehezítették meg. TELC-es vizsgát inkább németből érdemes tenni. Az origo az nagyon nagyon nem. A BME reális egyébként, de csak akkor, ha nagyon jól tudsz fordítani és az a könnyebbség, hogy lehet szótárt használni. Angolból én az EURO-t javasolnám, és, ha csak 3 hónapod van rá, akkor a tesztes könyveket kellene elővenni, és ha valami nem jön össze, akkor van a Garmmer in Use és Vocabulary in Use sorozat. Én nagyon szeretem. Jó felkészülést! :)))
2011. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha jól tudsz mondatokat alkotni, és megy a szövegértés, akkor ECL. Bár annak a hallgatós része tényleg irtó nehéz, a történetet megcsavarják 20 helyen, hülyén fogalmaz és erthetetlen amit mond. Nehéz na. Szóbeli résznél fontos, hogy tudj folyamatosan sokat beszélni, és a vizsgáztatónak ne kelljen sokat kérdeznie.. Azért nem mindegy, hogy 1 mondatban válaszolsz és a vizsgáztató már nem tud kérdést kitalálni, vagy kérdez valamit, te csak mondodmondodmondod a vizsgáztató hátradől bólogat és át is mentél. Egy vizsgán 30 embert vizsgáztatnak, a közepefelé már ők is fáradtak :DDD Lényeg a rizsa. Ehhez viszont nsgyon fel kell készülni a témákból. Család, munka, ünnepek, nyaralások, meg még rengeteg van.
2013. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én Rigó közepen megbuktam, TELC-en elsőre 1 %-on múlt a felsőfokúm. Ha parázós vagy menj TELC-re, amúgy EURO a második legkönnyebbn.
2014. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!