Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni németül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, angolból van felsőfokú nyelvvizsgám (Euroexam C1). Németet soha nem tanultam még, semmit nem tudok. Középszintű nyelvvizsgáig szeretnék eljutni. Többek szerint jó nyelvérzékkel lettem megáldva. Hát magamról ennyit tudok most írni :) Előre is köszönöm a válaszolóknak!
2010. dec. 25. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

A1: 100 óra

A2: 100 óra

B1: 100 óra

B2: 100 óra


0 tudásról összesen 400 óra alatt lehet megtanulni. A lényeg a folytonosság.


Egy szuper intenzív nyelviskolában 4 x 4 héten keresztül minden hétköznap 5 óra tanulás, és mellette házi feladat írás.


De ebben legyen szöveg hallgatás, szövegértelmezés, kiegészítés, teszt, levélírás, beszéd, szövegalkotás írásban és szóban.

2017. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!