Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak érdeklődésből kérdezem,...

Csak érdeklődésből kérdezem, hogy Ki Hány NYelven Beszél, Milyen Szinten, Miből/hogyan tanultad meg, és hogy hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat, tényleg csak kiváncsiságból kérdezem.

Én amúgy angol(felsőfok),német közép, és most kezdek spanyolul,szeretnék egy kicsit megtanulni, de még majd szeretnék kicsit svédül is.


2010. dec. 19. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

német felsőfok

angol középfok

orosz középfok

arabból és perzsából nincs kvalifikációm, de jól megértem magam, főleg a műszaki területen.

+ott a magyar:)

A németet és angolt tanárnál is tanultam, de főleg az otthoni munka hozta meg a gyümölcsét. Arabot és perzsát spéci könyvekből tanultam pl orosz anyanyelvűeknek szánt arab nyelvkönyvből. A perzsa és arab kiejtést DVD-ről iráni, egyiptomi filmekből sajátítottam el.

25/F

"Z"

2010. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az alapfok is jó, ne mondd, hogy nem. Egy kis szorgalom, kitartás...

16,19- azta mindenit:D perzsa, meg ilyenek....váó:) gratula..és mi vonzott ezekben a különleges nyelvekben?

2010. dec. 20. 20:52
 13/18 anonim ***** válasza:

Angol-felsofok

Nemet-felsofok

Portugal-felsofok

Holland-felsofok

Francia-mar megertem es olvasom de beszelni meg nem tudok (jelenleg Belgiumban elek francia nyelvteruleten)

Spanyol-egy dekat nem tanultam de a portugallal szinte mindent eltudok olvasni (az alapszavakat melyek kulombozenke azert megtanultam) es ha muszaj akkor a beszed is megy.

Minden nyelvet idegen nyelv teruleten tanultam (tanulom) tobb even keresztul (altalanos- es kozepiskolai eveknek egy reszet kulfoldon toltottem (4 ev), es az egyetemet teljesen kulfoldon vegeztem(6 ev)).

25F

2010. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nagyon szép, gratulálok :)
2010. dec. 21. 00:54
 15/18 anonim ***** válasza:

20:15 vagyok.

Az arabot és perzsát főleg közlekedési eszközök (buszok)és gépészeti berendezések Iránba, Szaud-Arábiába, E.A.E-ba történő importja miatt tanultam.

A Debreceni Egyetemen volt egy srác az tudott vietnámiul, beszélte a kantoni kínait. Na a vietnami egy érdekes nyelv:), de ahhoz már nincs idegzetem, pedig latin betűs az írásuk.

"Z"

2010. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15 l vagyok

Tudok magyarul és angolból jövőre teszem le a középfokút, legalábbis megpróbálom. Most angol nyelvi tagozatra járok középsuliba és anglisztika szakon szeretnék tovább tanulni is. Jövőre fogok tanulni németet, + szeretnék még franciát, olaszt, spanyolt, törököt. De majd még meglátom mit hoz a jövő :)

2010. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

angol-középfok

német-középfok

magyar-anyanyelv

15/L

2010. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

magyar-felsőfok :D (ugye anyanyelv)

angol-felsőfok (tanulom régóta, illetve éltem Kanadában 2 évet)

szerb-felsőfok ( most a Vajdaságban élek, így megtanultam)

német-alapfok (suliban tanulom)


18/L

2010. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!