Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átlagban ki mennyi időt...

Átlagban ki mennyi időt készült nyelvvizsgára? És milyen típusú vizsgára ment?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát készülhet akármennyit, előbb meg kell tanulni a nyelvet rendesen.


Én megoldottam 4-5 mintatesztet, csak hogy tudjam mire számítsak és kész...


ECL ANGOL C1

2010. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 12 évig "tanultam", majd 3 hónapig jártam nyelviskolába, és sitty sutty összedobtam. Telc középfok volt. Ha kicsit jobban nyomatnák a nyelvet az iskolákban jóval előbb is sikerülhetett volna, nyelviskola nélkül akár.
2010. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagy 2-3 évig tanárhoz jártam, de csak azért, mert amire mentem volna azt beszüntették ezért egy újra kellett készülnöm. Amikor először voltam akkor az utolsó 1 hónapban csak a szóbelire készültünk a tanárral. Amikor másodjára voltam az írásbelin akkor újra átvettük a leveleket, megvettem a könyvet abból megcsináltam az összes feladatot és próbáltam olyan feladatokat keresni a neten ami nekem nem ment. Szóval majdnem minden időmet erre szántam.


Telc B2

2010. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 teljes évet tanultam angolt a suliban, ezen kívül 1 évet jártam nyelviskolába. Ezután tettem le az origo középfokú komplexet. Majd leosztályozóztam másfél évet és előrehozottan érettségiztem, szóval szerintem megéri úgy csinálni, hogy úgymond "egyszerre" letudod az érettségivel, persze, ha van rá lehetőség. Így benne van a fejedben a nyelvvizsgás anyag, ami szerintem annyira nem különbözik az érettségistől és negyedikben eggyel kevesebbre kell készülni, ami nagy könnyebbség.
2010. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!