Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen típusú nyelvvizsg...

Kinek milyen típusú nyelvvizsgája van, milyen nyelvből, és hol csinálta?

Figyelt kérdés
Nehéznek, vagy könnyűnek ítélted? Elsőre sikerült? Ha újra kezdhetnéd ugyanezt választanád?
2010. dec. 14. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ECL középfokú angol nyelvvizsgám van és Érden csináltam. A magnóhallgatás nehéz volt, de sikerült elsőre, viszont sokaknak emiatt nem jött össze. Állítólag más központokban könnyebb. Valószínűleg ugyanezt választanám, mert a többi része jó volt meg már ismerem az egésznek a menetét, ezért a felsőfokút is itt szeretném majd letenni.
2010. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már vki kérdezett hasonlót, csak ott nem kérdezték, hogy mennénk-e rá mégegyszer.

Én spanyolból az itk szervezte origo felsőfokú nyelvvizsgára mentem Debrecenbe. Nem volt nehéz, de ha mégegyszer választhatnék, akkor az egynyelvű nyelvvizsgára mennék, mert az nemzetközi...de amikorra jelentkeztem, csak origos nyelvvizsgák voltak. az évnek abban a szakaszában.

Angolból nemzetközi középfokú, szakmai nyelvvizsgán voltam-LCCIEB. Az sem volt nehéz, és az nemzetközi, szóval, arra mennék ha még1x kellene választani.

2010. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Németből (középfok) TELC-et csináltam, angolból (szintén középfok) origót. Mindkettő meglett elsőre.

TLC-en nehéz volt a hallgatási (értsd: semmit nem értettem belőle), de mivel csak igaz-hamis volt, lehetett tippelni.

Origó szerintem nem volt vészes, bár a hallgatásival ott is megszívattak. Azt hittem jobban sikerült, aztán végül is pont annyi pontom volt, amennyit muszáj volt elérni a sikeres szóbelihez:D

2010. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angol középfokú origo komplex. Kisvárdán csináltam a nyelviskolában. Szerintem nem volt túlságosan nehéz, elsőre sikerült, ugyanezt választanám. Az origo szóbelijét az egyik legkönnyebbnek tartják, míg az írásbelijét a legnehezebbnek a nyelvtan miatt. Az tény, hogy a nyelvtanja tényleg húzós, de megtanulható. A szóbeli és a magnó nem volt vészes.
2010. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!