Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszaadják a pénzt?

Visszaadják a pénzt?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem egy nyelvtanfolyamot, de elég nehéz, és azon gondolkodtam, abbahagyom.

Szerintetek visszaadják a pénzt,vagy ne is reménykedjek? :S


2010. dec. 9. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

az elején énis gondolkodtam, h abbahagyom, de aztán mondom végig csinálom, mert elhatároztam, h megtanulok egy nyelvet. De az én tanfolyamom már dec. végére befejeződik, szal sztem én már nem fogom abbahagyni 2 hetet csak kibírok xD

Amúgy hol tanulsz??

2010. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért adnák vissza a pénzt? Inkább szedd össze magad, és tanulj keményebben, a sikerélmény megéri. Én is eléggé megszenvedtem a felsőfokúval, most viszont büszke vagyok rá.
2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előzőtől szeretném kérdezni, h angol vagy német felsőfokból tett nyelvvizsgát?? És mennyire nehéz (mennyivel többet kell tudni) mint egy középfok, mert jelenleg a középfokún vagyok.

Bocs, h ide írok.

2010. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sopronban tanulok.

Az a baj, nyáron egyátalán nem foglalkoztam a némettel, sokat felejtettem, most meg kész kín előszedni a dolgokat...

Első válaszoló: de jó, neked még idén vége lesz, de én még szenvedhetek márciusig... :D :S

Nem tudom, mit csináljak... Biztos, hogy rám férne, csak nekem kicsit gyors a tempója az óráknak...

2010. dec. 9. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Angol felsőfok. Trinity College London típus. Annyival nehezebb, hogy sokkal több rutin és gyakorlás kell hozzá, nincs idő fejben megszerkeszteni a mondatot, kapásból vágni kell az igeidőket, színesebb szókincset kell használni, és sokkal komolyabb témákhoz is hozzá kell tudni szólni, mint a középfokúnál, például politika, művészet, stb. Előnyös, ha sokat vagy olyan környezetben, ahol használják a nyelvet, pl multicégek.
2010. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, visszaadni nem fogják, inkább gyakorolj tényleg, hogy jobban teljesíts, ha meg nagyon nem megy, akkor biztos van másik csoport.
2010. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne kérd vissza a pénzed! maradj! én győrbe járok egy non kemény gimibe de óváron lakok és mindennap bejárok. én még bevállaltam egy orosz tanfolyamot hétfőn és szerdán de csüt. németem van pénteken meg matekkorep. :S má vége lett az orosznak de én majdnem sirtam az elején h milyen szar meg nem is tudtam a szerdai órákra készülni és úgy voltam h órán figyelek otthon meg semmit nem tanulok hanem majd odafele a vonaton. és bejött: órán figyeltem, a vonaton tanultam és semmivel se voltam rosszabbak mint azok akik má vmikor tanulták ezt. szal azt akarom mondani h járd végig és a tanfolyam után(márc) majd kezd el tanulni amit a tanfolyamon vettetek.

amugy mit csinálhatnak ha nem tanulsz óráról órára?? megvernek? leszidnak? felhívják a szüleidet h csesszenek le téged? kitiltanak a tanfolyamról?? nem tehetik meg és neked amugy is van mellette sulid.

2010. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem adják vissza a pénzt, hogy jut ilyen eszedbe? Vettél egy szolgáltatást, az, hogy te mit kezdesz vele, az a te dolgod. Az üzletbe se viheted vissza a trappista sajtot, mert rájöttél, hogy mégse szereted. Ha gyors a tempó, akkor vagy nem szánsz elég időt az anyag otthoni begyakorlására vagy nem a megfelelő csoportba tettek. Volt szintfelmérő?
2010. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdted a kurzust, nem adják vissza a pénzt. Még akkor sem, ha a második nap gondolod meg magad.

Inkább tanulj szorgalmasabban.

2010. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, volt szintfelmérő.

Köszönöm a válaszokat. Tanulni fogok jobban, talán akkor nem lesz gond... :)

2010. dec. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!