Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszaadják a pénzt a cipőmért?

Visszaadják a pénzt a cipőmért?

Figyelt kérdés
Vettem egy nike cipőt az Arénában 3 napja. Eddig egyszer hordtam, de nagyon feltörte a sarkamat, szétkapta a lábamat teljesen. Ha visszaviszem, akkor visszaadják a pénzt a cipőért?
2011. okt. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem esélytelen

ha nagyon jófejek, max levásárolhatod, de szerintem még azt sem

csak akkor adnak vissza pénzt, ha tönkremegy, kiszakad, szétjön stb

olyan kifogással, hogy nem kényelmes, nem hinném

2011. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MarySue ***** válasza:
100%
Egy próbát eztért megér, hátha kicserélik egy számmal nagyobbra...azt hiszem van ilyen lehetőség, bár nem tudom, hogy abban a boltban hogy állnak hozzá.
2011. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méret nem jó, akkor csak úgy veszik vissza, ha még egyszer sem volt rajtad. De ilyen esetben is csak levásárolható az ár, nem fizetik vissza.


Tehát ha nem a termék minőségével van a problémád (elszakadt stb.), akkor nem veszik vissza.

2011. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én cipőboltban dolgoztam, méret probléma esetén csak akkor cseréltünk, ha látszott a cipőn, hogy nem volt hordva. Ha új állapotban volt, akkor kicseréltük, de pénzt nem adtunk vissza.
2011. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!