Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A concert you have attended,...

A concert you have attended, erre mit mondjak, ha sosem voltam koncerten és nem tudok kamuzni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:53
 1/8 anonim válasza:
akkor semmit.mondj igazat;D
2010. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
You are not funny, pal.
2010. dec. 3. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy még nem voltál koncerten, de szeretnél egyszer eljutni. Esetleg megemlítesz egy együttest hozzá.
2010. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig még el is mehetsz egyre.
2010. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Although I've never been to a real concert, I'd love to go once. Unfortunately my favourite bands and singers live all abroad e.g. in the US or in the UK, and aren't able to come here very often.

I live in a very small town, far away, like 3 hours from the capital and that's why I've never managed to go to a concert I would've loved.


What's really good about a concert, is that you can here what your favorite singer's voice sounds like without the alteration done by their studio staff. Sometimes it can be really disappointing, but there are many artists who really do have a magnificent natural voice.


You can also get their autograph if you are lucky. You can see how they act on stage in front of thousands or even more people.



Ezt így most 2-3 perc alatt írtam ide, még ezernyi dolgot lehet mondani. Nem nehéz.. Ha nem voltál, akkor arról is lehet dumálni, amint látod. Ha kell még segítség, írj :)

2010. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

* here helyett hear


bocsi

2010. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"What's really good about a concert, is that you can here what your favorite singer's voice sounds like without the alteration done by their studio staff. Sometimes it can be really disappointing, but there are many artists who really do have a magnificent natural voice."


That is if they're not miming!


Sorry, couldn't help it!:)

2010. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TELC?:)


én is így voltam. én azt csináltam, hogy kerestem koncertbeszámolót és abból írtam meg a prezentációmat. és előadtam mintha ott lettem volna:D szerintem beírod gugliba, hogy concert review akkor tuti találsz... én mondjuk az angolkönyvemből lestem ki (new opportunities intermediate).


sok szerencsét.

2010. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!