Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvtanfolyamok júniusban...

A nyelvtanfolyamok júniusban véget érnek, vagy nyáron is folytatódnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyelviskoláknál többnyire nincs olyan hogy "tanév vége", természetesen nyáron is vannak, akár intenzív kurzusok is, így folytatódhat. Az más kérdés, hogy amikor beiratkozol, akkor egy adott óraszámú kurzusra jelentkezel, amiből azért sejteni lehet, hogy véget ér e nyárig.
2010. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam olyan nyelvsuliban ahol 13 hetes tanfolyam is volt meg 5 hetes is. A hosszabbat együtt indították az iskolai félévekkel pl szeptembertől december elejéig. A rövidebb intenzív kurzusok inkább nyáron indulnak, mikor tömbösítve vannak az órák, tehát ugyanazt az óra számot belesűrítik pár hétbe.

De voltam olyan helyen is, ahol magad határoztad meg hogy mikor mész órára és a saját tempódban haladhattál, így magad alakíthattad, hogy mennyi idő alatt akarod elvégezni a tanfolyamot.

2010. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont nyáron jártam, Telces felkészítő tanfolyamra.
2010. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!