Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alábbi könyvekből melyikből...

Az alábbi könyvekből melyikből lehet egyedül angolt tanulni?

Figyelt kérdés

szeretnék angolul tanulni aud...(nemtomhogy:)) módon. melyik könyv az alkalmas az alábbiak közül? fontos nekem: logika, jó szövegek amik alkalmasak önálló megértésre, a nyelvtan nem nagyon, feladatok mennyisége és minősége ill. szógyűjtemény a leckék végén.

New English File

New Headway

Face2Face

kezdő vagyok tehát alapom nincs, de németből középfokon bezsélek és orroszból alapfokon.


2010. dec. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a Face2Face-es korábbi kérdező?

Kezdőnek sehogy nem szerencsés egyedül tanulni, nincs kivel használni a nyelvet. A tankönyvnek nincs óriási jelentősége, mindben ugyanaz van, azt válaszd, amelyik neked szimpatikus. A NEF és a H. eléggé hasonló, egy kicsit konzervatívabb, alaposabb, a F2F modernebb, kommunikatívabb, lazább. Szójegyzék interneten elérhető mindháromhoz.

2010. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt akartam még megírni, hogy az az "aud izé" az autodidakta, vagyis magadat oktatod.
2010. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én még ilyen nem kérdeztem senkitől de köszönöm mert a válaszod hasznos volt:)
2010. dec. 1. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Bár én kezdő-középfokon tanulom iskolában, a Headwayt csak ajánlani tudom. Jók a szövegek, vannak hallgatós részek, bár ezt meg kell hozzá venni, és lehet hozzá venni egy kis füzetkét, ami egy kicsi könyv, amiben benne vannak a szavak jelentéssel, kiejtéssel. (Bár a könyv végén is benne van, de az csak a kiejtés, de ha van időd, akkor kiszótárazhatod.) Munkafüzetében gyakoroltat szépen, nagyon jó könyv, nagyon szeretem, szerintem izgalmas, nem unalmas, érdekes, ráadásul modern módon oktat, pl. Coca-Coláról szöveg, "vitáknál" hogy mennyi féle sampon van, nem lehet választani, hogy egy lány el szeretne költözni, balettáncos szeretne lenni, de a szülei féltik, stb. Teljesen a mai nyelven van minden.

Remélem tudtam segíteni:) 15L

2010. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!