Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a FACE2FACE...

Mi a véleményetek a FACE2FACE c. könyvről?

Figyelt kérdés

egyedül tanulnék angolul és nagyon tetszik a könyv kinézete és neve is mert olyan mint a facebook:D

de a külső nem minden. lehet belőle egyedül tanulni angolul? és jó feladatok vannak benne? van szójegyzék a leckék végén? vagy maradjak a megszokott new english file-nál?


2010. nov. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a pre-intermediate-et ismerem, azt tanítom és szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy önállóan alkalmas. Szójegyzék nincs benne. Ha akarod, a napokban belenézhetek a kezdőbe (már ha egyáltalán az érdekel), hogy az milyen. Az önállóan tankönyvből való tanulás nem túl kényelmes, hiszen minden megoldást ellenőrizni kell a tanári könyvben, nem ellenőriz senki és nincs kivel beszélned.
2010. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt megköszönném, ha megnéznéd, hogy milyen az elementary. néztem már szójegyzéket hozzá: le lehet tölteni az egyik oldalról. természetesen a tanári könyvet is megvenném meg "hangosan beszélgetnék magammal":D
2010. nov. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!