Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az ELO-ról?

Mi a véleményetek az ELO-ról?

Figyelt kérdés
angolt, franciát, spanyolt és esetleg oroszt ill olaszt szeretnék tanulni az ELO-val. mi a véleményetek a programról? kommunikaív? minden előnyt-hátrányt szeretnék róla tudni:)
2010. nov. 26. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem nem jött be. A példamondatai egyáltalán nem életszerűek és a nyelvtan sem logikus, nem összefüggő a szövegkörnyezet. Persze mindenkinek más jön be, de azért vannak általános szabályok...
2010. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én japánt csináltam ELOval. Autodidakta tanuláshoz nagyon jó. Bár én több hibát találtam benne (volt már valami alapom japánból), de ettől függetlenül ha teljesen kezdő vagy egy nyelvből akkor elég jó. Jobb, mintha tanárra költenél.

A gyakorló feladat viszont kevés benne.

Én azon a véleményen vagyok, hogy a kezdőt el lehet sajátítani ELOval, akár a haladót is. Nyelvtani feladatsorokat tartalmazó könyvet vehetsz könyvesboltban vagy neten, de főleg a szóbeli rész és az esetlegesen hibásan megtanult dolgok miatt érdemes egy kicsit nyelvtanárhoz járni.

Azért jobb ha nem az elejétől kezdve tanulod nyelvtanárral, mert így be tudod osztani az idődet és ha épp fáradt vagy és úgy mész nyelvtanárhoz akkor ott sokminden ugysem ragad rád. Akkor meg feleslegesen költöttél rá. Szóval inkább csak ELO után érdemes a nyelvtanár.

Na sok rizsa után a lényeg, próbáld ki az ELO-t. Kezdésnek mindenképp jó.

2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!