Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanul valaki szlovákul? (Bőv....

Tanul valaki szlovákul? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? én most kezdtem el. még csak szavakat tanulok,de szeretnék többet is tanulni. ki hol tanul? magán vagy nyelviskola?
2010. nov. 26. 10:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Hát én szlovákiai magyar vagyok, tehát muszáj szlovákot tanulnom. Azt tudom mondani, hogy teljesen más, mint a magyar, a ragozást jól meg kell tanulni.
2010. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tanulgattam egy ideig, amíg a szlovák határtól nem messze éltem. Nekem viszonylag könnyen ment, ha beszélsz valamilyen szláv nyelvet, akkor viszonylag könnyű lesz. Ha nem, akkor meg majd a következő szláv nyelved lesz már könnyebb ^^

Sok sikert hozzá, mert sztem szép nyelv!

2010. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon nehéz

főleg a ragozás

2010. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. megpróbálom. végül is veszteni valóm nincs. ha nem sikerül hát nem sikerül.nem dől össze a világ :)
2010. nov. 27. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!