Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanul itt valaki weben kereszt...

Tanul itt valaki weben keresztül valamilyen nyelvet?

Figyelt kérdés
Hogy haladtok és milyen volt az első néhány nap/hét amíg megszoktátok?
2011. okt. 24. 16:36
 1/3 Vytautas válasza:
100%
Igen tanulok-tanultam és viszonylag hamar (max. 1 hét) meg lehet szokni, hogy nem a jól megszokott papír alapú könyvekből tolom. Pontosan mi érdekelne? Mert ez így meglehetősen általánosra lett megfogalmazva.
2011. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy nem tudom megszokni a papír hiányát- komplikált jelezni, hogy hol tartottam, nehéz kiigazodni a honlapon (egy fejezetet millió féle képpen lehet gyakorolni (ami persze jó) de néha nem találok vissza és egyszerre meg van nyitva min. 10 fül).

Ezenkívül teljesen strukturálatkanul haladok, mert mindig találok vmi izgalmasat és csak belenézegetek.

Te mennyit gyakorolsz és teljesen kezdőként kezdted?

2011. okt. 25. 17:27
 3/3 Vytautas válasza:
100%
Akkor javaslom a könyvjelzők és egyéb fülek kreálását a böngésződben, az sokat segíthet az eligazodásban. A másik pedig, hogy te magad is nagyon sokat kijegyzetelhetsz (azzal is tanulsz) illetve tölthetsz le amit aztán kinyomtathatsz. Ezek is mind-mind segíthetik a tanulásodat elvileg. Igen én is kezdőként kezdtem, mert amit én tanulok neten, ahhoz gyakorlatilag beszerezhetetlenek a magyar nyelvű könyvek (persze azóta már sikerült).
2011. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!