Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes "Rigó utcai" nyelvvizs...

Érdemes "Rigó utcai" nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék angol nyelvvizsgát tenni, és tanácstalan vagyok. Sokan azt mondják, hogy a rigó a legnehezebb, de a diplomához elfogadják, viszont ha később munkát keresek, akkor sok helyen nem fogadják el. Mit gondoltok?
2010. nov. 20. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

nézd, bármit mondanak, most mrá nagyon sok típust elfogadnak, de a Rigó utcai ma is vezet azért a nehézségben és az elismertségben, csak persze mivel a nagy többség azért ezen nem tud átmenni, nyilván szidja, mint a bokrot, aztán megy a TIT-re, ami meg egy vicc inkább


egy biztios:

aki átmegy a Rigón, azért ott van nyelvtudás, ezt hidd el

2010. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a Rigóról mindenki tudja, hogy az egyik legnehezebb, és hidd el van, ahol jobban nézik, hogy erősebb nyelvvizsgát tettél. Én rigósat és BME-set is tettem, "huu"-znak is mikor mondom.
2010. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Rigó utcait amelyik munkaadó nem fogadja el,hááát....akkor nem a tudásra kiváncsi.aki tényleg TUD,az bátran megcsinálja itt a nyelvvizsgát,a többin az is átmegy aki itt elbukott.
2010. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden akkreditált nyelvvizsgát elfogadnak a diplomához és minden munkahelynek is kell fogadnia minden akkreditált nyelvvizsgát, erről szól az akkreditáció. Az uniós besorolásnak megfelelő egységes ellenőrzött nyelvi szintet. Legfeljebb külföldön vagy esetleg külföldi tulajdonú cégnél nem tudnak mit kezdeni a kétnyelvű nyelvvizsgával. Ne az legyen a szempont, hogy ki mit mond, hanem hogy a te stílusodnak melyik fell meg a legjobban: precízen tudod-e a nyelvtant és fordítani vagy inkább kommunikatív vagy, egyedül szeretnél-e szóbelizni vagy párban. Ismerd meg az összes vagy legalábbis 4-5 vizsgatípust.
2010. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!