Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a helyzet a Pitman nyelvviz...

Mi a helyzet a Pitman nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés

Még 2003-ban középfokú Pitman írásbeli nyelvvizsgát tettem angolból, de szóbelire nem mertem elmenni:-S Elég hülye voltam, de mindegy...Azután jött az egyetem, nem volt időm az angollal foglalkozni, viszont most kellene a nyelvvizsga a diplomához. A kérdés az, hogy most újra meg kell csinálni az írásbelit is, vagy elég egy szóbeli? Úgy tudom, a Pitman nem akkreditált már, vagy volt vele valami gubanc...De a régebbi nyelvvizsga jó még? Ha most megcsinálok egy szóbelit, akkor azt elfogadják A+B-nek szerintetek?

Egy mellékkérdésem pedig az lenne, hogy írásbelit és szóbelit lehet 2 különböző típusból megcsinálni,ugye? Az mindegy, hogy melyik típusokat "válogatom össze"??

Ha valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék!

Nagyon köszönöm a válaszokat, előre is!!:-)


2010. nov. 17. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel ma nem akkreditált, nem fogadják el, de inkább kérdezz rá az egyetemen. Nincs értelme véleményeket kérdezni tények helyett. Lehet két vizsgát keverni, mindegy, hogy.
2010. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Arra figyelj, ha a szóbelid egynyelvű, akkor az írásbelinek is annak kell lennie. Egynyelvű az egynyelvűvel kétnyelvű a kétnyelvűvel:)
2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt meg honnan vetted?!

[link]

2010. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor bocsánat, én ennek nem néztem utána, annak idején a nyelvtanárom mondta -ezek szerint rosszul...bocsi
2010. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


már akkreditált ...csak elég nehéz fajta nyelvvizsga.

nemzetközi...de ajánlom mindenkinek..!aki biztos magában...

NYAK honlapja

2012. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!