Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy néz ki a DSD II. szóbeli...

Hogy néz ki a DSD II. szóbeli vizsga?

Figyelt kérdés
Hány perces? Ki vizsgáztat? Mennyi idp a saját előadás illetve az ott megkapott feladat kidolgozása, lefelelése (kérdésekkel mindennel)? ...
2010. nov. 8. 20:36
 1/8 -Barbee- válasza:

nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de azért +válaszolom.

A DSD teljes szóbeli vizsga időtartama 20 perc. 5 perc a prezentáció és 5 perc a cluster. Aztán kérdezgetni fognak a témákkal kapcsolatba. A vizsga elött 20 perc felkészülési időd van miután kihúztad a témát. És a saját nyelvtanárod vizsgáztat, de lesz még ott 1 vizsgaelnök (nálunk a vizsgaelnök egy német anyanyelvű tanár volt) és még bennt lesznek valószínű a nyelvtanárok is.

remélem segíthettem :)

2011. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jövőhét csürtökön lesz a vizsgám!
2011. jan. 9. 01:06
 3/8 -Barbee- válasza:
basszus az enyém is xDD de már próba vizsgákon modellezték nekünk, h. fog kinézni élesbe :)
2011. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, hogy sikerült?
2011. jan. 13. 18:26
 5/8 -Barbee- válasza:
meg van a szóbeli része...de az írásbeli eredménye majd március végén jön csak meg :S És neked? :D
2011. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A szóbelim nekem is megvan: 21/24 pont - C1


Neked melyik szint sikerült?

2011. febr. 1. 15:54
 7/8 -Barbee- válasza:
Én 2 napja tudtam meg...nekem is szóbelin a c1 lett meg, de mivel elrontottam a hallásértést így csak B2-öt kaptam...2 pont kellett volna :@ :D de mind1 ez is több mint a semmi :D
2011. márc. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Magyarországon elvileg életben van egy olyan szabály, ha a 4 összetevő közül 3 C1 és 1 B2, akkor még megkapod a C1-es minősítést!!


Nekem is minden összetevőm C1 kivéve a HV-t, ami B2 lett. Elvileg megkapom a C1-et.


Gratulálok! :)

2011. márc. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!