Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri egy B1 részvizsga...

Megéri egy B1 részvizsga meglétét beleírni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Van egy angol B1 részvizsgám, csak az írásbeli részével. Önéletrajzban ezt megéri megemlíteni, ha mellette odaírom, hogy a beszédkészségem is jó angolból? (Erős b1 szinten vagyok írásban és szóban is).

Ahova alapfokú nyelvtudást kérnek, azt gondoltam ez is hasznos lehet.



ma 18:32
A kérdező szavazást indított:
Persze, írd bele
Nem, ez így nem előny
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor fogod még megkérdezni? Hetek óta lovagolsz ezen. Hozz végre valami döntést.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ember, nem is írtam még ki kérdést.

De azért megnéztem a kedvedért és utoljára 2 éve lett kiírva hasonló kérdés, ami B1 vizsgával kapcsolatos.

ma 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyelvtudásként írd bele ne nyelvvizsgaként. ha odaírod hogy b1 de csak írásbeli akkor már azt fogják hinni hogy nem tudsz ilyen szinten beszélni és be se hívnak interjúra ( már ha amúgy kell a nyelvtudás a pozira)

szóval csak annyit tüntess fel, hogy angol b1, de ne írj se évszámot hogy mikor raktad le, se pedig hogy csak az írásbelire vonatkozik.

ha kell nyelvtudás, úgyis tesztelni fognak az interjún, ott megmutathatod hogy elég jól tudsz kommunikálni, a nyelvvizsgát magát pedig úgyse kérik el

ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de odaírnám mellé, hogy szóban is megy olyan jól. Attól még az, hogy az írásbeli részéről van papírom, lehet előny.
ma 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!