Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegen nyelv tanfolyam?

Idegen nyelv tanfolyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idegen nyelvet szeretnék tanulni (angol vagy német), Utána néztem és kb 140-200 között van, ami sajnálatos módon nekem sok a jövedelmem miatt.

Kérdésem lenne hogy tudnátok e ajánlani valami megoldást ? :)



ma 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

"Utána néztem"

Mi után néztél?


"kb 140-200 között van"

Mármint mi?


Megoldás lehet, ha inkább magadtól kezdesz tanulni. Itt az egész net, tele van a youtube is (de nem csak az) mindenféle nyelvtanító videókkal, úgyhogy csak akarnod kell.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan oldal, hogy beszelj.angolul ( keress ra), ez fel evre 48 ezer. Ez ido alatt annyi tudast szedsz magadra, amennyit akarsz/tudsz.
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Van egy olyan oldal, hogy beszelj.angolul ( keress ra), ez fel evre 48 ezer. Ez ido alatt annyi tudast szedsz magadra, amennyit akarsz/tudsz."

Van egy másik olyan oldal is, ahol annyi tudást szedsz magadra, amennyit akarsz/tudsz, sőt, még jobb is, mert nincs ilyen féléves időkorlátja, és nem is kerül semmibe: youtube.com

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!