Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgák számítanak...

Melyik nyelvvizsgák számítanak színvonalasnak és a kevésbé színvonalasnak? Főképpen álláskeresés szempontjából

Figyelt kérdés

Szeretném megcsinálni a felsőfokú angol nyelvvizsgát.


Olvastam több helyen is, hogy nem számít álláskeresés szempontjából, hogy milyen, csak jól mutat az önéletrajzban, többször hívnak be, a tényleges tudást viszont az állásinterjúkon derítik ki.


Valahol meg azt olvastam, hogy pl. az itolc nyelvvizsgát kevesebbnek tekintik, mert csak számítógépes.


Számít egyáltalán? Ha igen, melyikek azok a nyelvvizsgák, amik kevesebbnek számítanak, mert nem színvonalasak, túl könnyűek, nem eléggé ismertek?


Tudom, hogy a multikhoz és külföldre Cambridget meg teofl-t kérnek, de nem akarok külföldön továbbtanulni, ezek drágák és körülményesek.


Amiket nézegettem a Telc, ECL, TársalKODÓ, itolc, Origó, dexam.



ma 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha olcsót és körülménytelent akarsz, ezek mind azok, cserébe egyformán nem is tekinti senki ezeket nagy kunsztnak. :) Egy vizsgáztató egyszer azt mondta, ezek közül a hulibulik közül az Euro méri normálisan a nyelvtudást. Tán azért azt nem is nézegetted. :D Az igazi minőség az a Cambridge, most akkor mit is akarsz? Jól mutasson, meg felfigyeljenek rá, de mégse érjen semmit? Lehet ruhát is vásárolni méregdrága márkájút is, meg a gyáli vásárból is.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!