Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok véleményt mondani az...

Tudnátok véleményt mondani az SZTE nyelv óráiról?

Figyelt kérdés

Eleg zsúfolt lesz a tanévem, de szeretnék nyelvet tanulni. Kinéztem az A1-es franciát, de nem tudom, mennyire lenne sok a többi tanulnivaló mellett. Soha nem tanultam franciául.

Van, aki tanult már ilyen A1 szinten nyelvet? Szívesen fogadom a tapasztalatokat.


20/l



aug. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

"az SZTE nyelv óráiról"

Az SZTE nyelvnek vannak órái? Milyen nyelv az egyáltalán? És milyen órái vannak? Karórák?

aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy vannak az SZTE-n a szabadon választható kurzusok között nyelv órák is. Ezekre gondoltam.
aug. 24. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyelvórák... Én tanultam így nyelvet, de nyelvszakosként valahogy mindig lelkiismeretfurdalásom volt, hogy miért nem a szakom nyelvét tanulom inkább, úgyhogy nem jutottam messzire. De nem bántam meg azért. Egy próbát megér.
aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ilyen A1 szinten tanultál? Mert nem nagyon lenne szerintem időm ilyen bonyolultabb nyelvtant vagy olyan sok szót tanulni. Elég lenne ilyen nagyon alap szinten csak. A kredit miatt tanulnám főként.
aug. 24. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

igen kicsi, mindenki, aki beszél idegen nyelveket, tanult A1es szinten. elég nehéz is lenne nem kezdő szinten elkezdeni. értem hogy te egy leendő értelmiségi kis baba vagy, de ha valamit nem tudsz, szabad megguglizni, mielőtt mások előtt kérdezel butaságokat.

kredithez amúgy a beszélt nyelvedet vedd fel egy szinttel lejjebb, mint ahol vagy, és ne tündökölj túlságosan az első órán, akkor könnyen és gyorsan megszerzed a kreditjeidet. de közröhej, hogy ezt is nekünk kell megsúgnunk.

aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nulláról kezdtem. De azért volt tempó, hiszen mégiscsak egyetemisták voltunk mind, nem ovisok.
aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm.

Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire "kemény" egy A1-es szint egy olyan nyelvből az SZTE kurzusaként, amit még sosem tanultam. Hallottam itt olyan tanárról, akinél alig tanultak, meg olyanról is, akinél rengeteget. Nekem az utóbbi nem férne bele.

De mindegy, úgyis ki fogom próbálni milyen.

aug. 25. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ezek szerint akkor mindent tudsz: tanárfüggő.
aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!