Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LET'S Language Education...

LET'S Language Education Center Kft. által indított angol tanfolyamról bárkinek bármi tapasztalata van esetleg?

Figyelt kérdés

júl. 17. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs, de legalább a honlapjuk nem olyan gagyi, mint némely másik cégé.

Szerintem írjál nekik és kérj egy szerződésmintát, hogy átgondolhasd, azzal nem veszítesz semmit. Leglább meglátod, hogy mennyire gyorsan reagálnak, mennyire kommunikatívak. De ne hagyd magad rádumálni semmire. Előbb csak szépen küldjék el, hadd tanulmányozd át, hogy mit is kéne majd aláírnod, ha őket választanád, aztán majd jelentkezel, ha tényleg érdekel.

júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thunderfairy ***** válasza:
Ingyen is megtanulhatsz internetről ha akarsz. A tanfolyamokat csak ma pénzed érdekli. Én is voltam egy 1 éves alapfokú angol nyelvtanfolyamon egyszer. Az volt hogy alapfokú nyelvvízsgát adnak a végén. Erre a végén megmondták hogy senki nincs alapfokú nyelvvízsga szinten és még sokkat kell ahhoz is tanulni utána. Csak egy tanfolyamot lezáró vízsgát adtak. Persze tudástól függetlenűl mindenkit átengedtek. Egy nagy nulla volt az egész. CSAK A PÉNZ KELL EZEKNEK.
júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy emlékszem, az nem nagyon derül ki a honlapjukból, hogy pontosan melyik nyelvvizsgára készítenek fel...
júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!