Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszélgetés angolul?

Beszélgetés angolul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e olyan BOT-okat vagy AI-kat, weboldalakat ajánlani vagy igazaból tök mindegy miket csak vmi olyan eszközt/módszert amivel tudnám gyakorolni az angol beszédképességemet? Mert az elég furán jön ki mikor egyedül vagyok és magamban beszélek, nem? :))

#angol #segitsmegszolalni #iloveenglish #iwanttospeakinenglishwithsby
júl. 13. 14:46
 1/6 lilinemeth455 válasza:
A chat gpt-vel jól lehet beszélgetni, de amúgy én nyelvtanulás néven nagyon sokat beszélek hangosan magamhoz, ha egyedül vagyok otthon. haha Például angolul hallgatok egy podcastet és néha megállítom, és mintha én is részt vennék a beszélgetésben, hangosan elmondom az adott témáról a véleményemet. Nagyon sokat fejlődtem ezzel a módszerrel
júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm, de nekem a chat gpt annyira nem jött be. Mindig eltereli a témát, viszont podcastos módszer nagyon tetszik, ki is próbálom.
júl. 13. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

"az elég furán jön ki mikor egyedül vagyok és magamban beszélek, nem?"

Nem. :) Úgyse hallja senki. Saját magad előtt meg ne zavartasd magadat. :)

júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jojoo köszönöööm, de akkor is cringee😭😭
júl. 13. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A cringe az, hogy mondatod a hülyeséged, magadhoz beszélve nincs aki kijavítson. 😂
júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem cringe, hanem csak kár.

De amúgy egy tanár se javítaná ki feltétlenül, hiszen egy csomó esetben az a cél, hogy beszéljen, nem az, hogy a sok javítgatással elvegye a tanár az önbizalmát.

júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!