Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megeri megtanulni franciaul?

Megeri megtanulni franciaul?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek?

Vagy manapsag mar nem erdemes?


Köszönöm.



jún. 30. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy neked érdemes-e. Lehet, olyan szituációba keveredsz, hogy igen.


Magam számára feleslegesnek tartom.

jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Angol után mindenképp hasznos lehet következő nyelvnek. Vagy, ha konkrétan francia nyelvterületen akarsz élni/dolgozni, akkor pedig akár elsőnek is. A német után még mindig a francia az egyik legjobb választás idegen nyelvnek (az angol után) Európában.
jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Data Scientist ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsóval. Évente legalább 2-3x keveredem abba a helyzetbe, amikor azt kívánom: bárcsak tudnék franciául. A német után szerintem is ez az egyik legfontosabb / leghasznosabb nyelv.
júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz választás, a "ma" kérdés pedig baromság, ha "máskor nem is", ma nagyon is van értelme Franciául tanulni.
júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nincs, kivéve ha: franciául beszélő területre akarsz menni pl. francia o. afrika egy bizonyos része, kambodzsa, vagy kanada (quebec), európán belül svájc, észak olasz o., luxemburg egy része + pont a francia után általánosságban könnyebb a legtöbb új latin nyelv.
júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ABSZOLÚT!


bátoríytalak, hogy tanulj meg jól franciául.

a magyarok kb. 13%-a beszél csak franciául egy kutatás szerint, nagy kereslet van rájuk, mett angolosból és németesből dunát lehet rekeszteni.


mind az 5 földrészen beszélik, akárcsak az angolt, és a frankofón nemzetközösség több mint fél száz országot tömörít.


én imádom ezt a nyelvet, és könnyen is tanultam, könnyebben, mint az angolt.

júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!