Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elte vagy Pázmány jog?

Elte vagy Pázmány jog?

Figyelt kérdés

Az önköltséges lenne a cél, az állami nem lesz meg.

Mindkettőt megjelöltem, de nem tudom melyik lenne jobb.

Bármilyen tanácsot, meglátást elfogadok, de olyanoktól akik ezek egyikére jártak, vagy otthon vannak a témában. Nincs szükségem olyan válaszokra ahol azt fejtegetik hogy túlképzés van stb. Nem erről szól a kérdés.

Igazából örülnék a nyílt állásfogalásnak hogy melyikre érdemesebb menni (későbbi elhelyezkedési lehetőségek, vizsgák, tanórán kívüli lehetőségek, közösség).

Néztem, az alap tárgyakon kívül a tanrend is elég különböző.



tegnapelőtt 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok ember van szerintem, aki mindkettőt elvégezte. Az ELTE nem rossz, szerintem vannak nagyon könnyű tárgyak, amik emberibbek, de amit komolyan vesznek, azt nagyon kell tudni, érteni, átlátni. Az ELTE-n sokan vannak jók, ha eddig megszoktad, hogy legjobb tanuló vagy, az ELTE-n kb az első 50-100 ember ugyanúgy a legjobb tanuló, nehéz kiemelkedni, de attól függ mi a célod. Meg kell fogni minden lehetőséget, ami közel áll hozzád és utat törni.
tegnap 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindig jó tanuló voltam, de n a legjobbak között.

Igen nem arra gondoltam hogy valaki elvégezte mindkettőt, hanem hogy pl sok olyanról hallottam hogy az ELTE-ről átmentek a Pázmányra.

Köszönöm a válaszod, egyelőre nem tudom mennyire lenne nekem való.

tegnap 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy nem arra gondoltál, nem akartam beléd kötni. Hallottam ilyenről én is, de szerintem már korrektebbek a követelmények, és nem lesz ilyen gondod. :)
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!