Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meddig van időm? (nyelvvizsga)

Meddig van időm? (nyelvvizsga)

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy sikerült az angol felsőfokú szóbeli nyelvvizsgám, viszont az írásbeli épphogy nem. Gimáziumban vagyok végzős idén, és érdekelne, hogy mi az a legkésőbbi határidő, amikor még beleszámítják a felvételi pontokba a nyelvvizsgát? Vagyis kissé pesszimistán állok hozzá, és kíváncsi vagyok, hogy meddig kell sikerülnie az írásbelinek, hogy meglegyen a plusz x pont? Köszönöm szépen. :)
2010. okt. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

legkésőbb a májusi nyelvvizsgák számítanak, ha szerencséd van.


amúgy milyen felsőn voltál?:)


(énis végzős vagyok, és én majd novemberbe megyek eurora)

2010. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Ecl-en. Meglepődtem, mennyire nehéz volt, gyakorlásnál sokkal jobban ment. :) Én majd decemberben megyek megint, akkor van vizsga. Hajrá nekünk! :)

2010. okt. 29. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

tavalyi eljárásnál úgy volt, hogy max. a május 21-ig letett nyelvvizsgát még lehetett igazolni.

Lehet jövőre is úgy lesz, egyelőre még nincs semmi tájékoztató.

2010. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. okt. 30. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
addig is gyakorolj, sok sikert! :) Talán ez lesz a karácsonyi ajándékod :)
2010. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igyekszem. :)
2010. okt. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!