Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnám eladni japán...

Hol tudnám eladni japán szótáraim és nyelvkönyveim?

Figyelt kérdés

A japán-magyar, magyar-japán kétkötetes szótáraim 30ezer forintba kerültek, még így is a bolti ár alatt vetten annak idején őket. Nem zsebszótárak, a nyelvkönyveim japánból rendeltem. A két nyelvkönyv teljesen kezdő.

Azért kérdezem, mert mint látjátok, sok pénzt fektettem bele. Nem is szívesen válnék meg tőlük, csak nincs most munkám, és szerintetek van rá esély, hogy nagyjából annyiért, amennyiért én vetten régen, elkeljenek? Ismertek valami nyelvi online könyvesboltot? Vagy nyelviskolákban kéne próbálkozni?


2010. okt. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
jó ötletek, amiket írtál :) vagy max még a teszvesz.hu-t vagy a vaterát tudnám ajánlani, bár ott tuti olcsóbban vennék csak meg :S de próbáld meg nyelvsulikban, v akár könyvesboltban. sok szerencsét!
2010. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vaterán fizetned kell a feltöltött termékért és az eladás után is, arról nem is beszélve, hogy 5 vásárlást kell csinálnod majd utalni 100 Ft-ot és akkor kezdheted az árusítést..

Tesz-veszen, expresszen ingyen hirdethetsz, ezeket az oldalakat is sokan nézik. Meg még van egy csomó ilyen, kicsit nézz szét a neten, hirtelen nem jut eszembe több :)

Én a helyedben megkeresnék egy nyelvsulit és megpróbálnám ott eladni, sok diák megfordul, ha van bennük egy kis jóindulat (neked meg mázlid) akkor átveszik mert talán ugyanabból tanítanak vagy valamire jó lehet. És még egyetemek-főiskolák hirdetőire is kiteheted, hogy eladóak a könyveid, sokan elkezdik ezt a nyelvet.

Vannak használt könyv - boltok, oda is beviheted és sok piacon is árulnak, ott is elboltolhatod :D

2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi a nyelvkonyv neve?
2010. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Genki I,II
2010. okt. 30. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!