Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek összejönne nekem?

Szerintetek összejönne nekem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,gimis,és angolul,németül tanulok de nagyon szeretnék franciául megtanulni,mivel nincs arra külön pénzünk hogy külön tanárhoz járjak így önállóan szeretnék megtanulni.Megvan a kreatív nyelvkönyv család francia kezdő könyve.Szerintetek van esélyem??
2010. okt. 23. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is angolul tanulok meg németül. A suliban csak erre van lehetőségem, pénzünk az nekünk sincs magántanárra se nyelvtanfolyamra. Én olaszul és spanyolul szeretnék megtanulni. Ez a könyv nekem is megvan csak spanyolból :D de még nem nagyon kezdtem bele mert olaszt szeretném előbb, de abból még nincs könyvem. Németül már 7. éve tanulok de nem lesz nyelvvizsgám, nem is akarok. Angolból 2. éve abból szeretnék. Ezért kéne mellé még legalább egy nyelv, de amúgy is szeretnék még. A francia nekem is tetszik, de elég nehéznek tűnik, főleg a kiejtés. Szerintem, ha nagyon akarod és szánsz is rá időt (nem úgy mint én a spanyolra :S) akkor ez alapnak jó. Jó kis könyv szerintem. De akkor tényleg tanuld, a kiejtésre is figyelj, neten is biztos van valami anyag még, ha kevés is. Vannak francia zenék, szövegek Youtube-n is szerintem. És hát van francia TV-adó is :) asszem a TV5. szóval szerintem miért ne sikerülhet? bízz magadban, légy szorgalmas. aztán lehet venni másik könyvet is utána. vagy esetleg nincs ismerősöd aki tanulja a nyelvet? biztos tudna segíteni. De egyszóval, h válaszoljak a kérdésedre, lehet, h nehéznek tűnik de szerintem sikerülhet. Sok szerencsét! :) és soha ne add fel! :)

2010. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!