Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vissza lehet mondani? (ELO)

Vissza lehet mondani? (ELO)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jelentkeztem az ELOnál egy tanfolyamra. Havonta küldik a tananyagot és havonta kell fizetni. Le lehet mondani a tanfolyamot? Mert azt írták megszakítani lehet, végleges lemondásról nem írtak semmit...csak mert úgy tűnik hogy lenne valaki aki tanítana engem. Azért választottam az ELOt mert épp kedvezmény volt, viszont akihez mehetnék 1500ft/90perc vállalna. Mielőtt okoskodók jönnének, nem valami hülyéről van szó aki nem tud semmit csak magyaráz...

Szóval le lehetne mondani végleg vagy ezzel már megszívtam?

Hiába kerestem eddig is tanárt egyik drágább volt mint a másik ezért inkább kössz nem mentem egyikhez se. 2 hónapja megy ez a tanfolyam és pont most találtam valakit aki tanítana..


2010. okt. 23. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Felmondhatod a tanfolyamot, amint írják, de a felmondási időt ki kell fizetned, ami 3 hónap.

2010. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Olvastam ezt de azt hittem 3 hónapig lehet csak felmondani. De így már értem, köszönöm.
2010. okt. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!