Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene nekem valaki? orosz.

Segítene nekem valaki? orosz.

Figyelt kérdés

A párom apukája orosz és szinte csak oroszul beszél az anyukája pedig magyar-orosz. Nemsokára bemutat a szüleinek szeretnék bevágódni egy kis orosz nyelv fitogtatással.Tudnátok nekem pár egyszerűbb mondatot orosz kiejtéssel leírni?

pl.: Örülök, hogy megismertem.

Önök nagyon kedvesek.

Szeretlek.

Remélem még találkozunk.

Nagyon szép ez a tárgy.

Én is nagyon szeretem a kutyákat.


2010. okt. 21. 00:11
 1/3 anonim válasza:
szerintem ez rosszul is elsülhet inkább ne kockáztass, még a végén valami olyat mond neked (mert úgy véli véletlen hogy tudsz oroszul...) amin csak pislogsz ami azért nem kicsit lenne égő :S amúgy nagyon kedves vagy hogy gondolsz ilyen apróságokra is :) amúgy ha tudja hogy nem tudsz oroszul akkor viszont ez egy jó ötlet mert akkor tuti nem véli úgy hogy beszéled a nyelvet és tuti nem kezd el oroszul beszélni neked :D
2010. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megismertem.

Rad s vami poznakomitsja.


Önök nagyon kedvesek.

Vi ocseny ljubezni.


Szeretlek.

Ja tebja ljublju.


Remélem még találkozunk.

Nadejuszj isjo vsztretyimszja.


Nagyon szép ez a tárgy.

Ocseny krasivo. (nagyon szép. nem tudom mi a cél ezzel, de ilyet fura mondani, h tárgy)


Én is nagyon szeretem a kutyákat.

Ja tozse ocseny ljublju szobak. (Ja tozse v soke ot sobak - szleng)

2010. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!