Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tett Pannon nyelvvizsgarend...

Ki tett Pannon nyelvvizsgarendszerben felsőfokú nyelvvizsgát már?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Milyen könyvekből készültetek fel rá? Az eredmény az írásbeli vizsga időpontjától számítva mennyi időn belül került fel az internetre?
2010. okt. 20. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én angol szóbelit csináltam tavaly decemberben. A hallás nem könnyű, de az nekem eleve nehézkesen megy. Amúgy szerintem sok gyakorlással megcsinálható. A beszélgetésen elég gyökér témákat kaptam, próbáltam másfelé terelni a dolgot, de nagyon nem hagyták magukat. Nem jó emlékeim vannak róla, de talán én voltam felkészületlen.
2010. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4x buktam ECL vizsgán, úgy, hogy 5. éve diákként korrepetálok angolt és nem tudok átmenni az ECL felsőfokú írásbelijén. Már bosszant. Ezért keresek más megoldást.
2010. okt. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!