Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő spanyolul megtanuln...

Mennyi idő spanyolul megtanulni? Mennyibe kerül kiköltözni oda?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyi idő teljesen egyénfüggő. Ismerősöm 3 hónap alatt tanult meg középfokon, nekem kb. fél év alatt sikerült a középfok, majd 3 év műlva tettem le a felsőt. Valakinek pedig 3-4 év alatt sem megy. Kérdés, hogy mennyit tudnál vele foglalkozni (én akkor ezzel éltem), tanultál-e esetleg előtte más újlatin nyelvet, mennyire áll rá az agyad, milyen gyorsan érted meg.
2023. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cameroon ***** válasza:
100%
A YouTube on van egy sofia nevű magyar lány aki kint él tesz fel videókat anyagokat tőle is sokat lehet tanulni
2023. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 - Semmilyen újlatin nyelvet nem tanultam előtte. Általánosban tanultam németet, de elfelejtettem azóta. Középiskolában angolt, és szintén elfelejtettem. Valahogy ezek nem érdekelnek. Bár még csak 25 éves vagyok, és tanulhattam volna spanyolt, amit eddig is szerettem volna, de nem volt kedvem, se erőm, mert a családban olyan állapotok voltak, hogy nekem kellett gürcölnöm mindenért, ellátni a beteg szülőmet, ilyenek. De a lényeg, hogy kiégve, de már van időm ilyenekre. Előtte sem voltam nagy tanulós, így fogalmam sincs hogyan kezdhetnék bele. Kérlek szépen Titeket segítenétek?


#2 - Kérlek szépen linkelnéd a csatornát?

2023. aug. 9. 23:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ritkán feljártam ide, és néhány kérdésnél láttam, hogy elvileg 3 nyelvet beszélnek sokan. Ez mennyire valós? Mennyi idő alatt kivitelezhető?
2023. aug. 9. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Hányszor fogod naponta megkérdezni?
2023. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Kettes: pont róla beszéltem.


Kérdező: nézd nyugodtan az ő videóit, nagyon ügyes.

2023. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!