Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes megtanulni...

Szerintetek érdemes megtanulni svédül?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szeretem Skandináviát, szeretnék majd egyszer kimenni oda és szerintetek érdemes megtanulni svédül? Emellett, szeretem a svéd autókat és lehet, hogy egy olyan cégnek fogok dolgozni, ami svéd alapokkal rendelkezik és ott lehet kelleni fog, és maga a nyelv is tetszik. Szerintetek érdemes, vagy spóroljak inkább?
2010. okt. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig érdemes nyelvet tanulni..Ha van hozzá "nyelvérzéked" ha jól tudsz,és könnyen nyelvet tanulni akkor bizony érdemes svédül is tanulni..Nem sokan mondhatják el(hacsak nem az anyanyelvük) hogy svédül tudnak..Én ha tudnék nyelvet tanulni(sajnos képtelen vagyok rá) szinte minden nyelven megtanulnék..

Én sok sikert kívánok neked a nyelvtanuláshoz..

2010. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú nekem is nagyon tetszik, de nem tudom nekiálljak-e a tanulásának. Mostanában lemondtam róla, mert nincs túl sok szabadidőm és elég erős a német nyelvismeretem, amivel később is relatíve gyorsan meg tudnék tanulni svédül. Szerintem vágj bele, ha ennyire tetszik.
2010. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 okot is említettél, amiért érdemes belevágnod, akkor meg mitől vagy bizonytalan? Persze hogy, főleg ha már tudsz kicsit angolul, akkor még könnyebb is lesz. Hajrá!
2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
angolból már nyelvvizsgám van, ezért gondolkozok 2. nyelven és még a német ami szóba jöhet, mivel azt már tanultam úgy 2 évig.
2010. okt. 12. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha pld.egészségügyi dolgozó vagy és külföldön nagyon jó pénzért szeretnél dolgozni,akkor vágj bele a Svédbe,(angol mellett az is kell Svédországba)de ha "csak úgy"szeretnél nyelvet tanulni akkor szerintem jobban jársz a némettel,többen beszélik mint a svédet....
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha svédországba készülsz, akkor biztos. :-D
2010. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!