Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szept.4. én angol b2 euro...

Szept.4. én angol b2 euro nyelvvizsgások, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Átmentetek a nyelvvizsgán?Nekem mind a kettő 52 % lett.Ha nem sikerült mentek decemberben?
2010. okt. 10. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 58% lett komplexre mentem. Hát én már voltam májusban is akkor is pontosan ugyanilyen lett. Úgyhogy most én váltok, nem megyek többet eurora. Engem nem igazán zavar, hogy nem sikerült, akikkel úgy ott a vizsgán megismerkedtem azokkal tartom a kapcsolatot és kiderült senkinek se sikerült közülük. Szóval én már úgy tartom, hogy nem biztos hogy azért lett ilyen mert nem megfelelő az angol tudásom. Persze beszéltem azóta több nyelvtanárral és mondták, hogy nem megfelelő nyelvvizsga az euro szerintük és nem szokták ajánlani. Azóta én se ajánlom másoknak.
2010. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt látom, elég fura, hogy nem sikerült senkinek.

Te hova mész tovább???

Akikkel beszéltél mit mondtak?

Neked mit mondott a tanár?

2010. okt. 10. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az osztálytársamnak sikerült, 84 %-os lett összesen, első próbálkozás volt.


Én pedig novemberben megyek euro-ra felsőfokra.


Én eddig csak jót hallottam az euróról, színvonalas, jó minőségű nyelvvizsgának számít.


Sajnálom, hogy nektek negatív élményetek maradt róla, remélem nekem pozitív lesz a tapasztalat.

2010. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztosan pozitív lesz a tapasztalat.

Nekem nem volt negatív:-)))csak nem sikerült, nagyon hosszú volt és fárasztó, de mindenki kedves volt és korrekt:-))))))

Nagyon pihend ki magad előtte.

2010. okt. 10. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Hát Dexam-ra valószínűleg most jövő hónapban. Megcsináltam pár feladatot hát 90-100% között sikerültek. Jah és hát nekem több ismerősöm mondta, hogy rövidek a szünetek, nagyon rossz az is, ha komplexet csinálsz és egy napra esik a kettő, fárasztó tényleg. Aztán meg a vizsgáztatók legalábbis itt, olyan ,hmm, furák, vagy én nem tudom. De tudod ketten vannak, és aki csak nézi a vizsgáztatókat, az mintha valami földöntúli lény volna. Úgy bámul a semmibe, hallgat minket, de az arckifejezésüktől én pl. rosszul vagyok.
2010. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi az a D exam? Sosem hallottam róla
2010. okt. 10. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok


nekem középfokú TELC-em van, és az is nagyon hosszú, de sztem az összes ami egy napom van :) és itt is olyan furi volt hogy a vizsgáztatók nem szóltak semmit.

és igen, muszáj sokat pihenni:)


amúgy a Dexam tudtommal a debreceni egyetem nyelvvizsgája, ha nem tévedek, de majd kijavít az 1. válaszoló :)

2010. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:-)))))

nem hallottam soha a Dexamról, pontosabban valamit mesélt az egyik vizsgázótársam, aki már járt ott, de nem biztos hogy aza dexam volt:-)))))

2010. okt. 10. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen a Dexam a debreceni egyetem vizsgája. De még pár helyen az országban le lehet ilyen vizsgát tenni. [link] itt meg tudod nézni.

Amúgy hát a TELC-en én is gondolkoztam, csak hát itt sokan Dexamot csinálnak így maradtam annál.

2010. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!