Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki help, hogy van ez angolul?

Valaki help, hogy van ez angolul?

Figyelt kérdés

XYXY XYXY vagyok 16 éves.

1994-ben XYXYXY-en születtem.

5évig jártam a XYXY-i általános iskolába, majd további 3 évet a YXYXYXX-i petőfi álltalános iskolába.

2009 től az XYXYXYX középiskola informatikai szakán tanulok, most 2. évfolyamos vagyok.

Miután megszereztem az éretségi vizsgám és az informatikai szakot elvégeztem, budapestre szeretnék menni a tüzoltó iskolába.

Hobbim a biciklizés a kondizás és zenehallgatás.



aki tudja legyen szíves nekem lefordítani köszönöm.


2010. okt. 3. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
www.webforditas.hu itt le tudod fordítani
2010. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tessék..:

XYXY XYXY I'm 16 years old.

XYXYXY in 1994, I was born.

I 5évig XYXY of the primary school, then a further 3 years for general school YXYXYXX of Petofi.

From 2009 he studied computer XYXYXYX high school, now 2 I am a grade.

Éretségi after the exam and got an IT degree will be done in Budapest, I would like to go to firefighting school.

My hobbies are cycling and listening to the kondizás.


am én a www.google.hu ba forditttam le mindig amit nemtudok ott forditom ott bal felső sarok ferditó vahaogy ugy..:D

2010. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16.10-es, ezt te egyáltalán elolvastad? Ennyire buta vagy?

Én egyébként elvből nem fordítottam le, mert a házival mindenkinek magának kell megszenvednie. De ezt a borzalmat akkor se vidd be az iskolába, ha egyest kapsz, mert erre három egyest érdemelnél. Viszont ha lefordítod saját erődből, ahogy tudod, vonatkozik ez a további leckékre is, nagyon szívesen kijavítom a hibákat, meg még el magyarázom, hogy mi miért van úgy.

2010. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!