Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga értesítőt mikor...

Nyelvvizsga értesítőt mikor kell kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelentkeztem még szeptemberben origós nyelvvizsgára,de mivel nem ért be a pénz határidőre,így nem kaptam értesítőt a vizsgára.Most jövőhét szombaton lesz egy vizsga,de még mindig nem kaptam értesítőt...ilyenkor mi van?


A jelentkezési lapot ráragasztva a csekkel,akkor kell leadni a helyen,amikor megyek vizsgázni,vagy előtte fel kell adni?


2010. okt. 3. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel őket.
2010. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen számon?


És a jelentkezési lapot?

2010. okt. 3. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Telszám van biztos a honalpon, ott meg tudsz mindent PONTOSAN kérdezni. De ha határidő után adod le a papírt/jelentkezel, akkor bebuktad viszont.
2010. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még szeptemberben adtam fel a vizsga díjat,de mivel nem ért be időben,úgy tudom h ilyenkor áthalasztódik a következő hónapra,vagyis mostanra.


Viszont a jelentkezési lap kitöltve a csekk fénymásolatával itt van nálam,úgy tudom h amikor megyek akkor kell leadni a helyen ahova megyek,vagy előre kellett volna azt is beadni?

2010. okt. 3. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A jelentkezési lapot előbb kell feladni, még a határidő előtt, azzal jelentkezel a nyelvvizsgára tulajdonképpen. Önmagában a pénz nem sokat ér, abból nem derül ki igazából semmi veled kapcsolatban.
2010. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!