Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A barátaim nem támogatnak a...

A barátaim nem támogatnak a nyelvvizsgában, azt mondják, nem fog sikerülni. Szerintetek? ( több lent)

Figyelt kérdés
Ez a 4. évem, hogy folyamatosan tanulok angolt, bár általánosban is tanultam, utána kihagytam 3 évet, szóval konkrétan el is felejtettem mindent. 3 év alatt csak ötöseim voltak, én vagyok a legjobb a csoportból. Idáig 9 igeidőt tanultunk, fogalmazásokat jól tudok írni ( szóbelire) és a szókincsem is elég bő. Április-május környékén szeretnék nyelvvizsgázni, addig heti 1x eljárnék külön tanárhoz. Ám a barátaim lehurrogtak, úgysem jön össze, engem nem érdekel, te rontod el, egyenesen rám támadtak. Ne magukból induljanak ki, a hármasukkal,négyesükkel. Én imádom is a nyelvet, kint szeretnék élni Angliában. Szerintetek sikerülne?
2010. okt. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudtom, miért akarják elrontani a kedvedet :S Nyilván irigyek...Annyi idő alatt simán föl lehet rá készülni szerintem. Sok szerencsét hozzá :)
2010. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam. köszönöm :)
2010. okt. 1. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne is törődj velük. Mondd meg a tanárodnak, hogy mik a céljaid, esetleg ő is tud neked adni plusz feladatot. Külön tanárt is érdemes meglátogatni, illetve próbateszteket töltögetni.

Mindent bele, sikerülhet!

2010. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert látják, hogy nem tudod. Nem tudom, miért kell azt mondani, hogy menj, nagyon fasza vagy stb, ha nem vagy.

Ja, tudom, képmutatásból. Az van mindenütt.

2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolso,

Ha kerdezonek otoseik vannak angol nyelvtanulasban, "haveroknak" harmas es nyesesek, akkor ki nem tud?

Miert ilyen irigy a agyar nep a masikra? Mindent lehurrognak, leintenek, ahelyett hogy buzditsak egymast, foleg ha baratnak szolitjak egymast.

Kerdezo, tanulj, gyakorolj, vizsgazz, menj at. Egyebkent nem tudom miert tartsz ilyen "haverokat"?

2010. okt. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ötöseim vannak, viszont ez kevés ahhoz, hogy nyelv-vizsgázzak, ezt tudják az ismerősök is, akik csak hármasok. Nem vesznek rá "baráti támogatásból", arra, hogy elbukjak 30 ezer forintot, mert még nincs elég tudásom.


Ez nem az irigységről, hanem a realitásról szól. Persze, lehet a mágikus baráti baromságra alapozni, akinek vannak fölös tízezrei.

2010. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Es a harmas barataid honnan tudnak hogy mennyit tudsz?

A penz nem minden. Meg kell probalni, mert ha nem, akkor soha nem fogja a kerdezo tudni, hogy atmenne e vagy sem. Besz.rik soha nem jutottak sehova az eletben.

2010. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) nos kezdjük ott, hogy a barátaim azt sem tudták, hány éve tanulok angolt, így jelentették ki... :) fél év alatt 4 igeidőt simán bepótlok.
2010. okt. 4. 00:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, igy van, hajra!
2010. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!