Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy és hol tudnék megtanulni...

Hogy és hol tudnék megtanulni finnül?

Figyelt kérdés
szeretnék finnül megtanulni, de nem nagyon találtam eddig ilyen tanfolyamot, tudtok ajánlani olyan nyelviskolát ami nem csak pénzcsalás, hanem van is oktatás és megéri, vagy esetleg könyvet amiből lehetne tanulni teljesen az alapoktól, vagy egyéb javaslat, hogy kezdhetném el?
2010. szept. 14. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Főiskolán meg lehet tanulni finnül, én is ezt tanulom
2010. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy(mármint hogy milyen suliba jársz)? Főiskolán lehet tényleg tanulni leginkább, ha találsz különtanárt, az szerintem nagyon húzós lesz, ráadásul sok óra kell. A nyelvtanfolyamot szintén érdemes megnézni, de valóban nem akarják ráerőszakolni az emberekre. Léteznek finn tankönyvek, sőt, magyar nyelv nyelvtani összefoglaló is van, meg van Teach Yourself Finnish(el tudom küldeni a torrentjét, ha írsz esetleg, nem tudom, mennyire szoktak itt kiírni ilyeneket(nemvagyok amúgy az a fajta, aki nem linkelget, mert nem illik, csak már egyszer majdnem kitiltottak, mert pl. shorturl-t használtam :D)). A nyelv maga amúgy nem egyszerű, viszont nincs annyira sok kivétel benne, a kiejtése pedig elképesztően egyszerű, sokkal könnyebb, mint a magyaré :)
2010. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most okj-t tanulok és 20 éves vagyok, nem felsőoktatásban tanulom igy a sulin tanulás kiesett, de ha már a könyvet javaslod, akkor inkább magyar kellene, angolul is tudok, de azért nem perfekt szinten:D
2010. szept. 14. 15:23
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint olyan könyv ami magyarul tanítja a finnt
2010. szept. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!