Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a csoport "jobb"?

Melyik a csoport "jobb"?

Figyelt kérdés

Egy közepes csoportban jónak (jobbnak) lenni, vagy a jók között egy kicsit hátrébb lenni.

(Pl 5-ök között 4-nek lenni)


2010. szept. 8. 08:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, természetesen a nélkül.
2010. szept. 8. 08:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az jött be, ha a közepesek között jobb vagyok, mert az bíztatott (tudtam másoknak segíteni). A nagyon jók között ha kicsit lemaradtam, akkor ha kűzdöttem, (de nem lettem jobb), akkor elvette a kedvem az egésztől és csak egyre jobban rontottam.
2010. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első verzió jobb lenne , nem vagyok az a típus, akit lázba lehet hozni azzal, ha elém állítanak jobb emberkéket és őket kell utolérni, esetleg megelőzni. Ez engem nem motivál. De ez nagyon egyénfüggő szerintem. Van aki kihívásként tekint arra, ha nála jobbakkal van egy csoportban.
2010. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban előrejutsz, ha magasabbra teszed a mércét, dolgozol a sikerért, nem ülsz a babérjaidon kényelmesen. Utol fogod érni a többieket, ha megvan hozzá a képességed.
2010. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztató tud lenni jónak lenni a közepesek között, viszont nem fejlődsz annyit.

én angol tanfolyamon jártam úgy, hogy a legjobb induló csoportba kerültem, de még ott is a lejobb voltam, (nem nagyképűsködésből mondom, tényleg így volt), állandóan én beszéltem, én oldottam meg a feladatokat, de nem tanultam szinte semmi újat...jobban örültem volna egy erősebb csoportnak, ahol sok új dolog jön elő...

2010. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A lányomről van szó.

A tanárnő betette (német) a 2-3-ok közé, mondván nem látja rajta az igyekezetet.Tavaly félévkor 3-as volt év végén 4-es.

Most meg az első órán eldöntötte a tanárnő, hogy nem fog "igyekezni".

2010. szept. 8. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Te már akkor ezt kérdezted tegnap. Menj be a tanárhoz, és mondd meg neki, hogy nagyon szeretnétek, ha a jobb csoportba kerülne. De azért kérdezd meg, hogy mért gondolja úgy, ahogy. Ezt már tegnap valaki válaszolta neked, hogy a tanár nem biztos, hogy ugyanazt érzékeli, mint a lányod.
2010. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!