Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit szólnátok hozzá? /A...

Mit szólnátok hozzá? /A tartalom lenn. /

Figyelt kérdés

Következő soraim azoknak szólnak akik tudnak vagy tanulnak angolul:

Egy falusi iskolába járok ahol a tanitás nem a legjobb.Így az angol óra is eléggé silány épp ezért az utóbbi időkben neten próbáltam angolokkal beszélni chateken.Ez be is vált csak legtöbbször az volt a baj hogy belépve a chatre sorra jelentek meg a közönő ablakok ráadásul mindenki ugyan azt kérdezte minden egyes alkalommal.Átmenve máshova ugyan ebbe a gondba ütköztem csak volt ahol nem volt ennyire vészes.Így hát arra gondoltam,hogy mi lenne ha skypon vagy msn-en csinálnánk egy csoportot ahol egy megbeszélt időpontba felmegyünk (legalábbis aki tud) és CSAK ANGOLUL beszélünk.Így legalább nem csak én gyakorlom hanem a többi tag is.Ha még van valami amit tisztázni kell írjátok le valamint azt,hogy hol csináljuk meg a csoportot.A többi dolgot pedig már skypon vagy msn-en megbeszéljük aztán pedig már mindent tisztáztunk indulhat a gyakorlat.Remélem minél többen leszünk.Várom válaszaitokat addig is viszlát!


2010. szept. 6. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok :)
2010. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendben.Megpróbálom valahogy terjeszteni hogy minél többen szerezzenek róla tudomást hisz minél előbb annál jobb.

Aki tud segíteni kérem terjessze.


U.i.:Elnézést kérek néhány helyen a szóismétlésért vagy szókihagyásért egyéb dologért.Megértésetek köszönöm.

2010. szept. 6. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Tök jó ötlet!;)(Y)

Nekem tetszik!:D

2010. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2010. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben azt is írjátok le hol készüljön a csoport skypon vagy msn-en?
2010. szept. 7. 15:46
 6/10 anonim válasza:
Tetszik nekem is, msn-en inkább ha lehet:)
2010. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok, és szerintem is inkább msn-en :)
2010. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben megcsinálom a csoportot.Arra kérem a következő hozzá szólokat hogy írják le ide vagy küldjék el nekem e-mailbe az msn címűket.


Címem: kriottaa@gmail.com

2010. szept. 9. 15:27
 9/10 A kérdező kommentje:

A legelső hozzászólónak üzenem hogy valamiért nem birok neki private üzenetet küldeni úgyhogy kérlek küld el te az msn címed.


Köszönöm!

2010. szept. 9. 15:33
 10/10 anonim válasza:

Szia! Nekem nagyon tetszik, jó ötlet, engem érdekelne, és szerintem egy barátnőmet is!

Az lenne csak a kérdésem, hogy a kor meg nem számít-e? (Én 15 vagyok és lány.)

2010. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!