Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki már csinált...

Van itt olyan, aki már csinált DSD-t (Deutsche Sprachdiplom) vagy esetleg a jövőben csinálni fog?

Figyelt kérdés
ha már tul vagytok rajta, milyennek találtok, nehéz volt? én valahogy nagyon elkezdtem félni tőle... és még azt sem tudom,mi legyen a témám, pedig a tanár már 1 hét max 2 mulva kéri készen :S nektek mi volt a témátok? :))
2010. szept. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Németországi tanuláshoz akarod megcsinálni?

DSD-t amúgy még nem csináltam, én a TestDaf-on gondolkozok.

2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boccs az offért, de ezt itthon is meg lehet csinálni? Éh ha igen, akkor hol?
2010. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*És
2010. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos gimnáziumokban (nem csak 2tannyelvű) le lehet tenni 11. vagy 12. évfolyamon. Keress rá a neten, de magadtól szerintem nem teheted le.
2010. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem könnyű, az biztos, ha nem lenne meg a felsőfokú nyelvvizsgád, feleseleges jelentkezni rá... Am tavaly óta változott a pontozás, értékelés, úgy nézz utána. Rendesen fel lehet készülni rá, de egyáltalán nem könnyű
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem kötelező lesz letenni 13.-ba,ingyen lesz,mert kifizeti a német állam,támogatják vele a sulit.Nyelv speces osztályba járok,haladó németes vagyok,10 éve tanulok németet,a tanárom nem túl jó,a magántanárom annál inkább.Én azt halottam róla,hogy bizony nehéz,a fogalmazásban pl.érvelések a jellemzőek.Témának ajánlom az egészséges táplálkozást vagy bevásárlási szokásokat.
2011. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!