Angol vagy Spanyol?

Figyelt kérdés
melyik nyelv a nehezebb??
2010. szept. 5. 00:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

ja.nekik van bőven olajuk,és az üzlet miatt.

És egyre népszerübb.

ha magyarországon akarsz élni akor az orosz szerintem jobb mint a spanyol(a Spanyolokal szinte semmilyen üzleti,egyébb kapcsolatunk sincs.)

De ha nyugaton ,ott jobb a spanyol talán,Már csak az USA miatt is.

(de ez csak az én véleményem)

2011. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
igazából azt tervezem h kiköltözök Amerikába de ez szerintem úgysem fog összejönni.. :(
2011. márc. 6. 22:25
 13/20 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok megint.


Az kedves kérdező mindenki álma :)

(enyém és az volt még a 2000 es évek elején kiskoromban)


Bár Nekem van Eredeti Amerikai rokonom,és 1 csomo haverom is(az USÁ bol).

(és mindegyikőjük szerint Európa jobb hely :) )


Bár én nyaralot szeretnék majd UTAH álamban :P :D

2011. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

elözö vagyok ujra.


De ne add fel álmaidat !!!


ha igy álsz hozzá akor nem is fog sikerülni. :(

2011. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 9. 17:50
 16/20 anonim ***** válasza:
A spanyol. Ez teljesen egyértelmű.
2011. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát ez helytől is függ. Ha elmész USA-ba ott inkább angol mint spanyol... Európában is többen használják az angolt mint a spanyolt... SOKKAL TÖBBEN (de ha egy célországba akarsz menni pl. portugália,spanyolország akkor persze spanyol...) tehát például angolt beszélik: Francia-,Olasz-,Spanyol- (IGEN,a spanyolok is angolt tanulnak,de viszont az angolok szerintem spanyolt...) Németországban is beszélik. A spanyolt csak Spanyolország,Portugália...

Amúgy szerintem ha meg Amerikába akarsz menni akkor pl Dél-Am.-ba is beszélik sok helyen hasonló nyelveket... Tehát azt mondom te válassz,attól függ hogy:

1.Hová akarsz menni (de elsősorban mire akarod felhasználni a nyelvet.)

2.Illetve ha mondjuk nem akarsz kimenni oda ahová sokan beszélik,akkor te válassz,amelyik neked jobban tetszik,végsősoron úgyis rajtad áll a döntés:)

Egyébként az angol inkább a némethez hasonlít jobban mint a spanyolhoz szóval egyik után nem lesz könnyebb a másikat megtanulni,ne ilyen alapon gondolkozz:) Viszont az angolban SEMMI nem alapul a kiejtésre... egyszerű példa: can [ken] --> (tagadása ennek:) can't (cannot) [kant]

De a legjobb ha mindkettőt megtanulod,úgy igazán sok országba mehetsz és sokra mehetsz vele:)

SOK SIKERT ÉS JÓ TANULÁST ÉN IS ANGOLT TANULOK MEG NÉMETET FOGOK DE NEKEM A SPANYOL IS TETSZIK NAGYON (abba igen pörgősen beszélnek:D)

Hajrá:)

2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én angolt tanulok, de nekem is ugyanez az álmom, hogy majd spanyolt tanulhassak és Dél vagy Közép-Amerikába költözhessek :)

Mehetnénk együtt^^

2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
okés mikor indulunk? :)
2011. máj. 16. 13:53
 20/20 lea:) válasza:
a spanyol sokkal könnyebb és szebb is:)
2011. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!