Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvizsga vélemények?...

ECL nyelvizsga vélemények? Jelentkezzek?

Figyelt kérdés
utolsó éves gimis vagyok, angol felső szintű nyelvizsgát szeretnék csinálni.Most jöttem rá hogy ha akarok októberben nyelvizsgázni akkor ECL-re ma van a jelentkezési határidő.Mit érdemes tudni a nyelvizsgáról?Jelentkezzek?Tudásom megvan rá szerintem, ezért szeretnék minél előbb túllenni a nyelvvizsga kérdésen.
2010. szept. 2. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted mi honnan a fenéből tudjuk, hogy milyen szinten vagy???

Ha úgy érzed, megfelelő a tudásod, és a környezeted is azt mondja, akkor jelentkezz, de mi ezt nem tudhatjuk.

2010. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz ha úgy gondolod tényleg tudsz mindent!

Gondolom már megcsináltad a mintatesztet, abból érezhetted a szintet.

Rendelj felkészítő könyvet, mert a vizsga meghatározott vizsgatípusokból áll amiket célszerű gyakorolni. 1 hónap elegendő lehet, ha szorgalmasan gyakorolsz.


Nem biztos, hogy 1 hónap alatt fel tudsz készülni teljesen: levélformák, bevett mondatok levélírásnál, magnó, szóbeli tételek (komoly témák, komoly érvek) és kemény szövegértés.. Azért a felsőfok nem csak egy csettintés, komoly szókincset is igényel, az megvan??


Ha tényleg megvan a tudásod, jelentkezz, hátha sikerül.

2010. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!